Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 295

Bóka László: Vajda János. Magyar írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18080.

Rufpreis:
800 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval.
18081.

Rufpreis:
1 000 HUF

18082.

Rufpreis:
2 000 HUF

18083.

Rufpreis:
800 HUF

Kozocsa Sándor: Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
18084.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kertész Manó: Szokásmondások. Nyelvünk művelődéstörténeti emlékei. Szemerkényi Ágnes tanulmányával. Rékassy Csaba rajzaival. Bp., 1985, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18085.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
18086.

Rufpreis:
1 200 HUF

Illés Béla: Fegyvert s vitézt éneklek. Bp.,1949, Révai. Kiadói kopott félvászon-kötésben. Első kiadás.   A szerző, Illés Béla (1895-1974) Kossuth díjas író, újságíró által Hegedüs Géza (1912-1999)  József Attila-díjas író, költő részére dedikált példány.
18087.

Rufpreis:
1 200 HUF

18088.

Rufpreis:
1 000 HUF

L. Andrejev: Különös történetek. Ford.: Pogonyi Antal. Ék Sándor illusztrációival. Bp.,(1958),Magyar Helikon. Kiadói fél(mű)bőr-kötés, kissé kopott borítóban. Megjelent "3600 példányban, ebből 600 példány félbőr-kötésben számozva." Számozatlan példány.
18089.

Rufpreis:
1 000 HUF

18090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jánosy István: Rákóczi ifjúsága. Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, nylon védőborítóban. Aláírt.
18091.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF