C. Hutchinson: Testamentum. Bp., én., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. Ford.: Ruzitska Mária. Második kiadás. Borítót készítette Fenyves. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
Whitman, Walt: Ének magamról. Amerikai eredetiből fordította és az előszót írta: Gáspár Endre. Falanx könyvtár 1. Wien, 1921. Bán-Verlag, 68 l. A szerző első magyar nyelven megjelent műve. A borító Bortnyik Sándor munkája. Korabeli sérült papírkötésben.
Melich János: Gombocz Zoltán emlékezete. Függelék: Újhegyi Emília: Gombocz Zoltán egyetemi előadásainak jegyzéke. Összeáll.: - -. Bp.,[1977], Könnyűipari Gépi Adatfeldolgozó Vállalat-ny.,2+25+1 p.+1 t. Az 1936-os Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadásának reprint kiadása. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban. Benne: Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel jegyzetlapokon.
Paul Verlaine: Versek. Fordította: Szily Ernő. /Poésies. Traduit par Ernest Szily. [Bp., 1944], Poezis, 126+2 p.+1 t. Magyar-francia, bilingvis kiadás. Átkötött műbőr-kötés. "Verlaine verseinek ez a kétnyelvű kiadása a Poezis kiadásban jelent meg 1000 számozott példányban, ..." Számozatlan példány.