Szentmihályi Szabó Péter: Gellért. Történelmi regény. Bp., 1982, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szentmihályi Szabó Péter (1945-2014) által dedikált.
Kunfalvy Ákos: Teremtsd a jövőt. - - versei. Grafika: Tar Mariann. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Négy Torony Művészeti Társulat. Kiadói kartonált papírkötés.
"Itt a Rádiólexikon!". Szerk.: Simonffy Géza. Budapest, 1964, Gondolat. Félvászon kötésben, kissé kopott, sarkánál meghajlott borítóval. Megjelent 7600 példányban.
Grimela Sándor et al.: Tanulságos közlekedési balesetek. 20 év a nép szolgálatában 2. kötet. Budapest, 1966, BM Tanulmányi és Kiképzési Csoportfőnökség. Kartonált papírkötés, helyenként kissé gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban. + Dr. Szűcs János, Schlett István, Major József: Tulajdon elleni bűncselekmények. 20 év a nép szolgálatában 3. kötet. Budapest, 1966, BM Tanulmányi és Kiképzési Csoportfőnökség. Kartonált papírkötés, a címoldal hiányzik, helyenként kissé gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban.
Hattinger Gábor (szerk.): Ég és föld között - Tisztelet Andy Warholnak (Versantológia). Bp., 1997, Etnikum. Bolyki Lajos, Fuhl Imre, Kormos Sándor stb. verseivel. Fekete-fehér grafikákkal illusztrált. Kiadói papírkötés