Fekete István: Hu. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Első kiadás! Kiadói műbőr kötés, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Szilvássy Nándor rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
Fekete István: Barangolások. Bp., 1968. Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó címlappal.
Gulácsy Irén: Nagy Lajos király. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1937, Singer és Wolfner, 223+294+361+VI p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, Anjou-liliomos arany díszítéssel az elülső kötéstáblán, kis kopásnyomokkal.