Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2377503
17411
393
Faludy György: A pompeji strázsán. Bp., 1945, Officina, 91+4 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, foltos borítóval, részben hiányos gerinccel. 2113882
17412
393
2188841
17413
393
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk.: Dr. Gyomlay Gyula. Bp., 1904., Athenaeum, XXVII+261+3 p.+1 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel. 2114036
17414
393
2367599
17415
393
Herczeg Ferenc: Pogányok. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kopott, foltos egészvászon kötésben, a hátoldalon egy nagy, színes folttal. 2367576
17416
393
900
Szathmári Gábor: A lentről jött ember. Történetek azokról, akik megküzdöttek az élettel. Bp, 2013, Dura Stúdió. Vágó Rita festőművész grafikáival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
2367550
17417
393
2358067
17418
393
Dee Brown: A Vadnyugat története indián szemmel. Bp., 1976, Kossuth. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval. 2313270
17419
393
Székely népballadák. Összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette: Buday György. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, kopottas állapotban.
2343361
17420
393
2357088
17421
393
2351817
17422
393
Holub M.-Köpesdi S.: Magyar-latin kézi-szótár gymnasiumok számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdi S. Bp., 1881, Lauffer Vilmos, 2+687 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, foltos lapélekkel, egy sérült lappal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF