Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Faludy György: A pompeji strázsán. Bp., 1945, Officina, 91+4 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
17411.

Rufpreis:
1 000 HUF

17412.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk.: Dr. Gyomlay Gyula. Bp., 1904., Athenaeum, XXVII+261+3 p.+1 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17413.

Rufpreis:
800 HUF

17414.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herczeg Ferenc: Pogányok. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kopott, foltos egészvászon kötésben, a hátoldalon egy nagy, színes folttal.
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szathmári Gábor: A lentről jött ember. Történetek azokról, akik megküzdöttek az élettel. Bp, 2013, Dura Stúdió. Vágó Rita festőművész grafikáival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17416.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17417.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dee Brown: A Vadnyugat története indián szemmel. Bp., 1976, Kossuth. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
17418.

Rufpreis:
1 800 HUF

17419.

Rufpreis:
1 200 HUF

17420.

Rufpreis:
1 000 HUF

17421.

Rufpreis:
1 200 HUF

Holub M.-Köpesdi S.: Magyar-latin kézi-szótár gymnasiumok számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdi S. Bp., 1881, Lauffer Vilmos, 2+687 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, foltos lapélekkel, egy sérült lappal.
17422.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF