Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2348788
17483
393
Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés.
2348941
17484
393
Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált.
2337705
17485
393
László Anna: Hevesi Sándor. Bp., 1973, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, enyhén kopott állapotban.
2364709
17486
393
József Attila öröksége. Szerk.:Angyal János. Bp., én., Petőfi Irodalmi Múzeum.Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2337862
17487
393
1902 Selonszkij N.N.: A jövő világából, fordította Abrozovics Dezső. Bp.,1902, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2338224
17488
393
Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya. Szerző sajátja. Aranyozott lapszélekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
2337654
17489
393
Szigethy Gábor: A kövér szendrő. Bp., 2002, Nyitott Könyv. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2337682
17490
393
2337665
17491
393
2348626
17492
393
Bajza József: Podmaniczky-Magyar Benigna a horvát költészetben. Bp., 1935, MTA. Kiadói papírkötés.
2348611
17493
393
Szerkesztő: Fülöp József és Tasnádi Kubacska András. 100 éves a Magyar Állami Földtani Intézet. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr-kötés,
2330648
17494
393
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF