Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés.
17483.

Rufpreis:
1 000 HUF

Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17484.

Rufpreis:
1 800 HUF

László Anna: Hevesi Sándor. Bp., 1973, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, enyhén kopott állapotban.
17485.

Rufpreis:
800 HUF

József Attila öröksége. Szerk.:Angyal János. Bp., én., Petőfi Irodalmi Múzeum.Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17486.

Rufpreis:
1 400 HUF

1902 Selonszkij N.N.: A jövő világából, fordította Abrozovics Dezső. Bp.,1902, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17487.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya. Szerző sajátja. Aranyozott lapszélekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
17488.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigethy Gábor: A kövér szendrő. Bp., 2002, Nyitott Könyv. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17489.

Rufpreis:
1 800 HUF

17490.

Rufpreis:
1 000 HUF

17491.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bajza József: Podmaniczky-Magyar Benigna a horvát költészetben. Bp., 1935, MTA. Kiadói papírkötés.
17492.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerkesztő: Fülöp József és Tasnádi Kubacska András. 100 éves a Magyar Állami Földtani Intézet. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr-kötés,
17493.

Rufpreis:
1 000 HUF

17494.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF