Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

17495.

Rufpreis:
1 400 HUF

17496.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar írás. Irodalom, művészet, kritika. III. évfolyam, 6. szám. Tornalja, 1943. június, Kazinczy könyv- és lapkiadó szövetkezet. Papírkötésben, kissé sérült gerinccel de egyébként jó állapotban.
17497.

Rufpreis:
1 000 HUF

Esterházy Péter: Hrabal könyve. Bp, 1990, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17498.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Neményi Imre: Szemelvények Apáczai Csere János paedagógiai műveiből. Bp, 1900, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben, kissé kopott, megviselt állapotban. Volt könyvtári példány. + Király István: Apacai Cseri János művelődéstörténeti jelentősége. Bölcsészetdoktori Értekezés. Marosvásárhely, 1910, Révész Béla Nyomdája. Papírkötésben, kissé megfakult borítóval.
17499.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952.], Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos állapotban, sérült gerinccel. Volt könyvtári példány.
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szemelvények a magyar forradalmi és szociális költészetből. Bp., 1919, Budapest Főváros Házinyomdája. Kiadói szakadt papírkötés, egyébként jó állapotban.
17501.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heptameron. Hetven szerelmi kaland. elbeszéli a navarrai királyné. Bp., 1904, Rozsnyai Károly kiadása. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17502.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komáromi János: Hé, kozákok! Bp., 1925., Stádium. Félvászon kötésben (Magyar Jövő könyvkötészete, Miskolc).
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

17504.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szabó György - Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17505.

Rufpreis:
800 HUF

7 db Murphy törvénykönyve kiadás
17506.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF