Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2300147
18548
393
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Kopott, foltos borítóval, meglazult kötéssel.
2218118
18549
393
2299075
18550
393
2301372
18551
393
Tóth Endre: Ujabb Költeményei. Bp., 1855, Számvald Gyula.félvászon-kötés, szakadozott állapotban.
2300344
18552
393
Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz.én., Bp., Bíró Miklós kiadása. Feiks Jenő rajzaival illusztrált.Félvászon-kötés,kopottas állapotban.
2319952
18554
393
2318621
18555
393
Forrai Ibolya: Népi írásbeliség a bukovinai székelyeknél. Bp., 1987, Múzsák. Papírkötésben, jó állapotban. 2319931
18557
393
2321049
18559
393
2321026
18560
393
Haimann György: A könyv műhelyében. Bp., 1979, Szépirodalmi. Egészvászon-kötés, jó állapotban.
2319155
18562
393
2195836
18566
393
Pest-Budai Múzsa. Szerk.: Trencsényi-Waldapfel Imre. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva. Bp., 1942, Officina. Kiadói kartonált papírkötésben, hiányzó elülső szennylappal, kissé sérült gerinccel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF