Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Fodor Imre: "Ami szép, szeretni!" : tanulmányok Kazinczy Ferencről. Sátoraljaújhely, 2016, Kazinczy Ferenc Társaság. Néhány fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés.
17471.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. A szerző, Sugár András (1933-) magyar író, újságíró által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17472.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Ernő: Két csillag között. Egy nemzedék tragédiája Bp., 1990, Szépíró. A szerző által dedikált! Kiadói papírkötés.
17473.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zolnai Béla: Nyelv és stílus. Tanulmányok.. Bp., 1957, Gondolat. A szerző, Zolnai Béla (1890-1969) irodalomtörténész, nyelvesztéta, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált és dátumozott! Kiadói félvászon kötésben, éleinél kissé kopott borítóval.
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Daniel Defoe: Robinson Crusoe élete és kalandjai. Defoe angol eredetije után a magyar ifjúság számára átdolgozta Radó Antal. Bp., 1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 218+2 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címke maradvánnyal és kis sérüléssel, bejegyzésekkel,
17475.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jack London: Jeromos és Mihály. Két csodakutya története. Fordította: Harsányi Zsolt. Bp., Athenaeum. Kiadói vászon kötésben, sérült gerinccel.
17476.

Rufpreis:
1 200 HUF

Naomi Lane Babson: Szegény kis barackvirág. Fordította Szerb Antal. Bp., 1941, Dante. Intézményi bélyegzővel. Kiadói félvászon kötés, kiadói illusztrált, sérült papír védőborítóval.
17477.

Rufpreis:
800 HUF

Richard Hughes: Örvényben. Bp., é.n., Franklin.  Kiadói  illusztrált papírkötés.
17478.

Rufpreis:
800 HUF

Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Első kiadás. Bp., 1939, KMENY. Irredenta regény. Fűzve, illusztráltm kissé sérült kiadói papírborítóban. Néhány lap felső sarkában apró gyűrődéssel.
17479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Medgyesi Pál: Lelki ábécé. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben
17480.

Rufpreis:
2 000 HUF

Losonczy V. László: Kézikönyv azoknak akiket figyeltek, akiket figyelnek, akiket figyelni fognak. Bp,1990, PallWest. Papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
17481.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Szikra: A bevándorlók. Bp., 1898, Singer és Wolfner. Nylon-kötés
17482.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF