Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Kulimár János: Véremben oldódnak. A szerző által dedikált! Nyíregyháza, 1994, Rím Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17447.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kenéz Ferenc: Lovak a virágoskertben. Dedikált! Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval.
17448.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zane Grey: "Az én pásztorom." Cavallier Margit fordítása. Bp, én., Palladis R-T. Félvászon kötésben, foltos, kopott állapotban.
17449.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bartók Miklós - Budai József: Jó modor, szabályok. Bp., 1929, Budai Könyvnyomda. Kiadói papír kötésben.
17450.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp.,é.n.,Franklin, 126 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17451.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gábor J. Dzsingisz: Európába- félúton. Egy diplomata feljegyzései 1999-2005. Bp, 2006, Balassi Kiadó. Kartonált, kissé gyűrött papírkötésben, de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kellei György: A kövek fölfelé esnek. Írók-Színészek-Képzőművészek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 1997, Eötvös Károly Megyei Könyvtár-Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17453.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mezei András: 11. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp., 1987], Foto Graphic System-ny. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17454.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kemény Géza: Rekviem egy mosolyért. Versek. Collage könyvek 2. A szerző által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 1997, Kollázs 2000 Művészeti Stúdió. Kiadói papírkötés.
17455.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vági István: Feltevések. A szerző által DEDIKÁLT példány. Devecser, én., Szerzői kiadás,(Veszprém, Pannonprint Kft.-ny.) Kiadói papírkötés.
17456.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentmihályi Szabó Péter: A látó és a vak. Történelmi regény II. Béla korából. Bp., 1983, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szentmihályi Szabó Péter (1945-2014) által dedikált.
17457.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szentmihályi Szabó Péter: Avarok gyűrűje. Történelmi regény a Honfoglalás korából. Bp., 1982, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Szentmihályi Szabó Péter (1945-2014) által dedikált.
17458.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF