Gömör Tamás-Herándi Gyula: Így isztok ti... Gömör Tamás fényképei, Hernádi Gyula bökverseivel. Bp.,1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Gulácsy Irén: Nagy Lajos király. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, Anjou-liliomos arany díszítéssel az elülső kötéstáblán, kopott borítóval.
[Mészáros Imre]: Harmadik nyelvkönyv. A főelemitanodák legfelsőbb osztálya számára. Budán, 1867., M. Kir. Egyetemi Nyomda, 224 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel, jó állapotban. Ritka! Mészáros Imre (1811-1865) esztergomi kanonok, egyháztörténész, az esztergomi érseki líceum egykori tanára.
Gábor Miklós: Tollal. Naplójegyzetek. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban. A szerző által dedikált.