Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Szabó Richárd: Ady Endre lírája. Írások Ady Endréről. Bp., 1945, Ady Könyvkiadó. Egészvászon kötésben.
17423.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lottóvariációk gyűjteménye. Bp., é.n., OTP Sportfogadási és Lottó Igazgatóság. Kiadói papír kötésben.
17424.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nagyráti-Ádám Erzsi: Tüzek a Ganges partján és más elbeszélések. Bp., 1915, Pátria, 127 p. Kiadói foltos papírkötés.
17425.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gömör Tamás-Herándi Gyula: Így isztok ti... Gömör Tamás fényképei, Hernádi Gyula bökverseivel. Bp.,1998, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17426.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ady Endre. Vér és arany. Bp., 1922. Athenaeum. későbbi félvászon kötésben
17427.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vajda Pál R. : Mesél a hangszóró. Közművelődési Könyvtár 1. Bp., 1939, Országos Közművelődési Szövetség. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17428.

Rufpreis:
1 000 HUF

17429.

Rufpreis:
1 600 HUF

Scossa Dezső: Amor Verus. "Könyves Kálmán" Regénytára. Pataky László eredeti rajzaival. Bp., 1893, "Könyves Kálmán". Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval.
17430.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gulácsy Irén: Nagy Lajos király. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1937, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, Anjou-liliomos arany díszítéssel az elülső kötéstáblán, kopott borítóval.
17431.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Mészáros Imre]: Harmadik nyelvkönyv. A főelemitanodák legfelsőbb osztálya számára. Budán, 1867., M. Kir. Egyetemi Nyomda, 224 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel, jó állapotban. Ritka!   Mészáros Imre (1811-1865) esztergomi kanonok, egyháztörténész, az esztergomi érseki líceum egykori tanára.
17432.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor Miklós: Tollal. Naplójegyzetek. Bp., 1963, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói foltos papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17433.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ács Tivadar: Akik elvándoroltak. Bp.,1940,(Vác, Kapisztrán-ny.), 291 p. Papírkötésben.
17434.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF