Langer Mór: A magyar és külföldi bibliofilia története. Ritka és becses magyar könyvek jegyzéke. Bp., 1936, Jakab M. H., 1 t.+192+2 p. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban, ceruzás jegyzetekkel, volt könyvtári példány.
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Ford.: Barabás Ferenc. Győr,én.,Gross Gusztáv és Testvére, 364 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
Horváth János: Az irodalmi műveltség megoszlása. Magyar humanizmus. A Magyar Szemle Könyvei XII. kötet. Budapest, 1935, Magyar Szemle Társaság. Volt könyvtári példány. Kiadói egészvászon kötés, ragasztással, de egyébként jó állapotban.
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. Zsebkiadás a művelt közönség számára. Bp., 1924, Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső szennylappal. A szerző által aláírt.
Madzsar Gusztáv (Rudnay Kálmán): Nevelőben. Regény. Bp., 1893., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 216 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, hiányzó elülső szennylappal, kissé megviselt állapotban.