Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Dr. Kós Károly: Eszköz, munka, néphagyomány. Dolgozatok a munka néprajza köréből. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
17507.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szerb Antal: A világirodalom története I-III. Budapest, 1943, Révai. Kiadói egészvászon kötés. kissé foltos, megviselt borítóval és meglazult kötéssel.
17508.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db Pesti Hírlap könyv: Kettle kapitány ujabb kalandjai, A Vörös nap fiai, Kettle kapitány kalandjai, Éjféli látogató. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
17509.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

3 db Pearls Buck könytétel. Pearls S. Buck: Kwei-Lan vergődése. Zigány Árpád fordítása. Bp, én., Palladis R. T. Félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. Kissé meglazult kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel. + Pearl Buck: Omlik a nagy fal. Kínai elbeszélések. Kosáryné Réz Lola fordítása. Bp, én., Palladis R. T. Félvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban. + Pearl Buck: Faragott képek. G. Beke Margit fordítása. Bp, én., Palladis R. T. Félvászon kötésben, meglazult kötéssel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17510.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arany János balladái. Zichy Mihály rajzaival. Bp., 1950, Magyar Helikon. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
17511.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar stilisztika útja. Sajtó alá rendezte, a lexikont írta és a bibliográfiát összeállította: Szathmári István. Nemzeti Könyvtár. Nyelvtudomány-Irodalomtörténet. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
17512.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kis enciklopédia. A tudományok és művészetek összefoglalása. Szerk.: Dormándi László. Bp.,é.n., Pantheon. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17513.

Rufpreis:
1 400 HUF

Keresztury Dezső: A magyar irodalom képeskönyve. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott, sérült papír védőborítóban.
17514.

Rufpreis:
1 600 HUF

Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17515.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kovai Lőrinc: A nagysámán. (Meseregény.) Bp., 1966, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17516.

Rufpreis:
1 000 HUF

Adamik Lajos, Jelenczki István, Sükösd Miklós (szerk.) : Mauzóleum. "A halállal való foglalkozás". Halálirodalom. H.n., 1987, Bölcsész Index Centrál Könyvek. Kiadói papírkötés.
17517.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdős Renée könyvek az összegyűjtött művei sorozatból: Ave Roma! I-II. kötetek. Ősök és ivadékok. Negyedik rész. Szerző által aláírt. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, első kötet laza kötéssel. + Erdős Renée: Norina. Hattyúk. Szerző által aláírt. Bp., é.n., Révai. Kiadói félvászon-kötés.
17518.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF