Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 241

Tom Kennedy: Dior. H.n., 1998, Fortuna. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17519.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fónagy Iván: A mágia és a titkos tudományok története.  Bp., 1989, Tinódi. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kiadó papír védőborítóban.
17520.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karácsony Sándor 3 db könyve. Karácsony Sándor: Magyar nyelvtan társas-lélektani alapon. A neveléstudomány társas-lélektani alapjai I. kötet. A nyelvi nevelés és a társas-lélek értelmi működése. Budapest, 1938, Exodus. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és kissé sérült gerinccel. + Karácsony Sándor: A magyar világnézet. A neveléstudomány társaslélektani alapjai. II. A társaslélek felső határa és a transcendensre nevelés. Első kötet. Világnézeti nevelés. Budapest, 1941, Exodus, 547 p. Egészvászon kötés. Intézményi bélyegzővel. + Karácsony Sándor: Ocsudó Magyarság. (Szokásrendszer és pedagógia.) A neveléstudomány társas-lélektani alapjai III. kötet. A társadalmi nevelés és a társas-lélek akarati működése. Budapest, 1942, Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan pédány.
17521.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gubcsi Lajos: Istentelenül. Második kiadás. Bp., 2002, GL-4 Kft. Kiadói kartonált kötés, réz plakettel, papír tokban, szerző által dedikált.
17522.

Rufpreis:
1 000 HUF

Many pathways. One Mission. Fifty years of Singapore education. Szingapúr, 2007, Ministry of Education. Különleges nyomdai megoldásokkal, fakszimilékkel. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel.
17523.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Fritz Kahn: A szerelem iskolája. Bp., 1968, Medicina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17524.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csathó Kálmán: A régi Nemzeti Színház. Az Ilyeneknek láttam őket. Régi Nemzeti Színházi arcképalbum. II. kötete. Bp.,1960, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
17525.

Rufpreis:
1 200 HUF

17526.

Rufpreis:
1 200 HUF

17527.

Rufpreis:
1 000 HUF

17528.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Varga László: Fények a ködben. Egy életút a nemzet szolgálatában. Salgótarján, 2002, Médiamix. Kiadói kartonált kötésben. Szerző által dedikált. + Varga László: A fecske utca és a Park Avenue sarkán. New York, 1984, New York Publishing. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17529.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ottlik Károly: Protokoll. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Budapest, 1993, Protokoll '96 Kft. Kiadói kemény papírkötés. Kis kopásokkal, de jó állapotban. + Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17530.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF