Porzellan

Zahl der Lose: 196

Kínai tea szertartáshoz való Quinghuaci porcelán készlet dísz dobozban, újszerű állapotban. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. / Chinese tea ceremony set in original box and bag:
11205.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Sevres porcelán medálok asztali képkeretben. Biszkvit, kis karcolással, jelzett. 5x7 cn Plüss kereten
11206.

Rufpreis:
6 000 HUF

Virágmintás porcelán urnaváza, kézzel festett, kopásnyomokkal, sérült, m: 22 cm
11207.

Rufpreis:
4 000 HUF

11208.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, h: 27 cm
11209.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db porcelán tárgy: pipa? és fotel formájú ládika 10 cm, 7 cm. egyik jelzett
11210.

Rufpreis:
1 200 HUF

Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, kis kopással /  Royal Dux Czechoslovakia Sokol XI eagle figurine 17 cm
11211.

Rufpreis:
2 400 HUF

"SWT" jelzésű porcelán vázácska, kézzel festett, apró kopással, m: 9 cm
11212.

Rufpreis:
800 HUF

Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm
11213.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Dankó Pista porcelán fehérmázas szobrocska, jelzetlen, lepattanással, m: 12,5 cm
11214.

Rufpreis:
1 400 HUF

Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm
11215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm
11216.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF