Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2358609
11205
391
15000
Kínai tea szertartáshoz való Quinghuaci porcelán készlet dísz dobozban, újszerű állapotban. Máz alatti kék festés, jelzett, hibátlan. / Chinese tea ceremony set in original box and bag:
2358264
11206
391
Sevres porcelán medálok asztali képkeretben. Biszkvit, kis karcolással, jelzett. 5x7 cn Plüss kereten
2318688
11207
391
Virágmintás porcelán urnaváza, kézzel festett, kopásnyomokkal, sérült, m: 22 cm
2009899
11208
391
Arpo kék bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 14,5×15×11 cm 2234697
11209
391
Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, h: 27 cm
2329648
11210
391
2 db porcelán tárgy: pipa? és fotel formájú ládika 10 cm, 7 cm. egyik jelzett
2283791
11211
391
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, kis kopással / Royal Dux Czechoslovakia Sokol XI eagle figurine 17 cm 2242394
11212
391
"SWT" jelzésű porcelán vázácska, kézzel festett, apró kopással, m: 9 cm 2297577
11213
391
Royal Dux Csehszlovákia Sokol játékok XI. súlyemelés jelzésű porcelán sas. Kézzel festett. jelzett, hibátlan / Royal Dux Czechoslovakia Sokol games XI eagle - weight lifting figurine 19 cm
2315673
11214
391
Dankó Pista porcelán fehérmázas szobrocska, jelzetlen, lepattanással, m: 12,5 cm
2340313
11215
391
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm
2270986
11216
391
Kézzel festett/matricás porcelán gyertyatartó, jelzetlen, hibátlan, ezüst(Ag) talppal, jelzett, m: 5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF