Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356030
11181
391
Aquincum porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 2363577
11182
391
Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
2356039
11183
391
Drasche porcelán halak, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 és 15 cm 2354414
11184
391
Drasche porcelán akt szobor. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 31 cm 2359871
11185
391
Drasche porcleán galambot etető lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14 cm 2320246
11186
391
100
Kőbányai porcelán madárka. Jelzett, alján apró lepattanással. 21x19 cm 2363589
11187
391
Kispesti porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7cm 2364941
11188
391
Gránit halas étkészlethez 6 db lapos tányér, Mázas, jelzett, hibátlan. 23x29 cm 2356049
11189
391
Gránit porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 17 cm
2360142
11190
391
Régi Gránit kőporcelán falra is szerelhető sótartó edény fa tetővel. Matricás, jelzett, kopással. 15x16 cm 2359910
11191
391
2365248
11192
391
Jelzés nélkül: Vér - élet. Porcelán plakett. d: 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF