Porzellan

Zahl der Lose: 196

Aquincum porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
11181.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Drasche porcelán hattyú, kézzel festett, farkán lepattanással, 11x8,5cm
11182.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche porcelán halak, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8,5 és 15 cm
11183.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche porcelán akt szobor. Fehér mázas, jelzett, hibátlan. 31 cm
11184.

Rufpreis:
8 000 HUF
22

Drasche porcleán galambot etető lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 14 cm
11185.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kőbányai porcelán madárka. Jelzett, alján apró lepattanással. 21x19 cm
11186.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kispesti porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7cm
11187.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit halas étkészlethez 6 db lapos tányér, Mázas, jelzett, hibátlan. 23x29 cm
11188.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Gránit porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedésekkel, m: 17 cm
11189.

Rufpreis:
1 000 HUF

Régi Gránit kőporcelán falra is szerelhető sótartó edény fa tetővel. Matricás, jelzett, kopással. 15x16 cm
11190.

Rufpreis:
1 000 HUF
31

11191.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Vér - élet. Porcelán plakett. d: 10 cm
11192.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF