Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2359609
11073
391
Herendi Viktória mintás porcelán ívelt bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán. h:18 cm, m: 11 cm
2362467
11074
391
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzet, kopásnyomokkal, 10×14 cm
2359877
11075
391
Herendi Viktória mintás levél formájú kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 21x17 cm 2348231
11076
391
Herendi Viktória mintás nagy méretű, fedeles urnaváza széttört állapotban, javításra, restaurálásra. Eredeti magasság: 50 cm 2360024
11077
391
Herendi Viktória mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 9,5 cm
2360112
11078
391
24000
Herendi Viktória mintás süteményes készlet. A nagy tál hibátlan. A tányérokon apró lepattanások láthatóak. Az egyik tányér javított. Kézzel festett, jelzett. Tál 27,5x24,2 cm. Tányérok d: 16,6 cm 2362229
11079
391
Herendi Viktória mintás, kézzel festett porcelán gyufatartó, hibátlan állapotban, jelzett, 5x6x3cm 2355848
11080
391
Herendi Viktória mintás tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.11,5 cm 2355851
11081
391
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan.15x8,5 cm 2359610
11082
391
Herendi Viktória mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15x9 cm 2365476
11083
391
Herendi Viktória mintás porcelán kagyló formájú tálka füllel, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 2,5 cm, 15x10 cm 2365475
11084
391
Herendi Viktória mintás porcelán mokkás csésze, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF