Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2363398
11097
391
Herendi Eton mintás levél formájú tál. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 24x20 cm 2354978
11098
391
Herendi MHO magyaros mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 7,5x10,5 cm, m: 1,5 cm 2363547
11099
391
Herendi MHO magyaros mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 11x8 cm 2355846
11100
391
Herendi kék Apponyi mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m:19,5 cm 2360073
11101
391
Herendi Terus Rust (TSHH) mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze m: 6cm, d: 11cm 2360030
11102
391
Herendi Fruits & Flowers mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7 cm, d: 9,5 cm
2362497
11103
391
Herendi csipkebogyómintás áttört kosár virágokkal, kézzel festett, jelzett, kis lepattanásokkal, d: 15 cm 2365473
11104
391
40000
2363558
11105
391
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró gyári barna pöttyel, m: 14 cm
2355717
11106
391
Herendi porcelán kínai figura / füstölő tartó Kézzel festett, jelzett, apró lepattanással. 3,5 cm 2355865
11107
391
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással. 7,5x5 cm
2139193
11108
391
30000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF