Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2139189
11109
391
14000
2299266
11110
391
40000
Herendi porcelán turul, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
2315530
11111
391
Herendi rózsaszínű rózsa porcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 8,5x7 cm
2357004
11112
391
Herendi porcelán nyúl pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm
2215687
11113
391
50000
Herendi dombornyomott váza, Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 20 cm
2152227
11114
391
26000
2358633
11115
391
40000
2360092
11116
391
Herendi Csipkebogyó mintás süteményes tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 49,6x17 cm 2299230
11117
391
Herendi kék virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm
2274660
11118
391
2346312
11119
391
Herendi zöld virág mintás teás csésze két füllel és alj, 2-2 db, kézzel festett, jelzett (mélynyomás), apró kopásnyomokkal, csésze d: 10,5 cm és m. 5,5 cm; alj: d: 14,5 cm 2356168
11120
391
Herendi és Aquincumi mini porcelán tálkák, mindkettő kézzel festett, jelzett, az egyik peremén kopásnyomok, h: 8 cm, d: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF