Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2363819
11133
391
Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedéssel, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2363811
11134
391
Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm 2355733
11135
391
Zsolnay virág mintás váza. Matricás jelzett, hibátlan. 11,5 cm 2340302
11136
391
Zsolnay porcelán ékszertartó doboz távol-keleti (kínai?) dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10x7x4,5 cm 2360129
11137
391
Zsolnay virágmintás kerek tál. Apró kopásokkal, jelzett. d: 31,5 cm 2363631
11138
391
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), kisebb lepattanásokkal, m:19 cm, h:19 cm
2364023
11139
391
Zsolnay keménycserép kaspó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. d: 25 cm, m: 23 cm 2367865
11140
391
Zsolnay pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett hibátlan. 8,5 cm 2363600
11141
391
Zsolnay lányka kancsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, 7cm. 2362300
11142
391
Zsolnay madár figura, jelzett,kézzel festett, kis kopással , m:18cm
2299258
11143
391
14000
Zsolnay porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
2316711
11144
391
28000
Zsolnay nagyméretű kézzel festett porcelán szalonnázó búsuló juhász szobor, jelzett, hibátlan, 32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF