Porzellan

Zahl der Lose: 196

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11157.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11158.

Rufpreis:
3 000 HUF

11159.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11160.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett,11cm
11161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi nagyméretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális kopással, 27x13cm
11162.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi porcelán focista, kézzel festett, jelzett, helyenként lepattanásokkal, m: 28 cm
11163.

Rufpreis:
4 000 HUF
20

Hollóházi porcelán táncoslány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 28 cm
11164.

Rufpreis:
1 200 HUF
21

Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11165.

Rufpreis:
1 400 HUF
22

Hollóházi porcelán nyaklánc és fülbevaló szett. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. Medál mérete 4,5 cm
11166.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi porcelán huszár figura. Modern pentathlon world championship 1989. felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 30,5 cm
11167.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Hollóházi Kaltenecker sör porcelán sörös korsó. Matricás, jelzett, hibátlan. 19 cm
11168.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF