Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2362502
11157
391
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm 2359868
11158
391
Hollóházi porcelán térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 2316788
11159
391
Hollóházi matyó népviseletes pár. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 12 cm, 11 cm 2364165
11160
391
3800
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2362218
11161
391
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festetett, kisebb kopásokkal, jelzett,11cm 2362247
11162
391
Hollóházi nagyméretű, kézzel festett huszár figura, jelzett, minimális kopással, 27x13cm 2363584
11163
391
Hollóházi porcelán focista, kézzel festett, jelzett, helyenként lepattanásokkal, m: 28 cm 2356025
11164
391
Hollóházi porcelán táncoslány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 28 cm 2356027
11165
391
Hollóházi porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2358064
11166
391
Hollóházi porcelán nyaklánc és fülbevaló szett. Matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában. Medál mérete 4,5 cm 2357590
11167
391
Hollóházi porcelán huszár figura. Modern pentathlon world championship 1989. felirattal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 30,5 cm 2359616
11168
391
2200
Hollóházi Kaltenecker sör porcelán sörös korsó. Matricás, jelzett, hibátlan. 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF