Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2359606
11169
391
Hollóházi porcelán Szirmabesenyő címeres sörös korsó. Matricás, jelzett, hibátlan. 17,5 cm
2359972
11170
391
Hollóházi porcelán vázák 3 db + egy bonbonniere. Matricásak, jelzettek, kevés kopással, m:12-18 cm, 9x7 cm 2263873
11171
391
Hollóházi VIllért kulacs. Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 23 cm
2323705
11172
391
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 18 cm + Hollóházi virágmintás hamutál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 13,5×10,5 cm
2358204
11173
391
Hollóházi porcelán pálinkás készlet. Egy butéla + 6 db pohár. Eredeti dobozában. Matricás, jelzett, hibátlan. 2359875
11174
391
Hollóházi porcelán rózsa mintás süteményes készlet 4 tányérral, egy tállal. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 16, 26 cm
2357018
11175
391
Aquincum porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 6 cm, h: 8,5 cm + Porcelán madár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm, h: 8,5 cm 2357008
11176
391
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, kisebb sérülésekkel, m: 4 cm, h: 9,5 cm 2362325
11177
391
Aquincumi porcelán macis kislány figura, jelzett, kézzel festett, kisebb kopásokkal, m:14cm 2356020
11178
391
Aquincum porcelán nyuszis fiúcska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2363562
11179
391
Aquincumi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, csőrén lepattanással, m: 10,5 cm
2356162
11180
391
Aquincumi, Hollóházi és Bodrogkeresztúri porcelán figurák, 2 db kislány és 1 db kisfiú, mind kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9, 10 és 12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF