Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365175
11193
391
30000
XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
2355942
11194
391
28000
Goebel - Gustav Klimt Der Kuss porcelán fali dísztál. Limitált széria 1823/5000 (Artis Orbis). Levonóképes, jelzett, hibátlan. d: 32 cm
2056185
11195
391
2356999
11196
391
Német porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 6,5 cm, h. 8,5 cm 2357001
11197
391
Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró sérülésekkel, m: 4,5 cm, h: 9 cm 2331983
11198
391
3200
Üveg kínáló tál. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 25x25 cm
2326379
11199
391
Haas & Czjczek egy személyes reggeliző készlet teás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal
2358423
11200
391
15000
Goebel Artis Orbis porcelán ékszerek 3 db díszdobozokban. Hibátlanok. / 3 Goebel Artis Orbis jewelry items in original boxes 2358626
11201
391
24000
Ens porcelán vágtató lovak nagy méretű szobor. Fehér mázas, jelzett, matricával is. Egy apró lepattanással / ENS double horses porcelain figurine with a minor fault. 31x24 cm 2367864
11202
391
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2357588
11203
391
Nagy méretű lovas váza. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 34 cm
2317191
11204
391
Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF