Porzellan

Zahl der Lose: 196

XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
11193.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Goebel - Gustav Klimt Der Kuss porcelán fali dísztál. Limitált széria 1823/5000 (Artis Orbis). Levonóképes, jelzett, hibátlan. d: 32 cm
11194.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

11195.

Rufpreis:
800 HUF

Német porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal, m: 6,5 cm, h. 8,5 cm
11196.

Rufpreis:
1 200 HUF
16

Ens porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró sérülésekkel, m: 4,5 cm, h: 9 cm
11197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Üveg kínáló tál. Formába öntött, anyagában színezett, hibátlan. 25x25 cm
11198.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Haas & Czjczek egy személyes reggeliző készlet teás csészével. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal
11199.

Rufpreis:
3 000 HUF

Goebel Artis Orbis porcelán ékszerek 3 db díszdobozokban. Hibátlanok. / 3 Goebel Artis Orbis jewelry items in original boxes
11200.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
9

Ens porcelán vágtató lovak nagy méretű szobor. Fehér mázas, jelzett, matricával is. Egy apró lepattanással / ENS double horses porcelain figurine with a minor fault. 31x24 cm
11201.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11202.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy méretű lovas váza. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 34 cm
11203.

Rufpreis:
3 000 HUF

Moritz Zdekauer art deco étkészlet hiányos. 6 mélytányér, 5 lapos, 5 kicsi, 3 tálaló tál. levonóképes, jelzett, minimális kopással.
11204.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF