Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2339115
11217
391
Wilhelmsburg fajansz fali dísztányér. Jelzett, kézzel festett, kis kopásokkal. d: 23 cm 2217201
11218
391
34000
Hüttl, Budapest porcelán népviseletes figura. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 22 cm 2278240
11219
391
2328368
11220
391
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
2328353
11221
391
Schönwald virágmintás porcelán mokkás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, kiöntő, 7 db csésze, 11 db alj, cukortartó fedél nélkül, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
2314066
11222
391
Vegyes porcelán és kerámia tétel, kopásnyomokkal, sérülésekkel
2287911
11223
391
4400
1643170
11224
391
Keleti motívumos porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 14 cm
2331355
11225
391
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 15×11 cm
2283834
11226
391
Weimar porcelán süteményes tányérok (4 db) és kínáló tányér (1 db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, a nagy tányér kopott, d: 19,5 cmx5 és 28 cm
2267630
11227
391
H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, jelzett, kopottak, mázhibákkal, 39x26 cm, 7x13 cm
2267648
11228
391
'Alt Wien 1841' virágmintás porcelán tányér, kézzel festett, jelzett, kopott, repedt, kis lepattanással, d: 23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF