Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2357492
11242
391
Wedgewood The Royal wedding collection - Lady Diana és Károly herceg házassága 1981. bikszkvit porcelán dísztányér pár. Jelzett, díszdobozban, leírással, hibátlan. d: 11 cm 2359624
11243
391
Keletnémet porcelán ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, hibátlan. 6x6 cm 2359618
11244
391
Rokokó pár. Porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 x 8 cm 2359614
11245
391
Camina porcelán fonott kosárka. kézzel festett, jelzett, kopott d: 14 cm 2359611
11246
391
Stipo dorohoi román porcelán hölgy áttört ruhával. Matricás, jelzett, sérülésekkel. 2357533
11247
391
Limoges Paris 4 db porcelán tányér, díszdobozban, sorszámozott, limitált széria, leírással, Taricásak, jelzettek, hibátlanok d: 21,5 cm Egy doboz sérült. 2357564
11248
391
Knowles Óz a nagy varázsló 3 db porcelán tányér, sorszámozott, limitált széria, jelzett, hibátlan d: 22 cm
2357575
11249
391
Coalport porcelán Pratt - korcsolyázók matricás, jelzett, hibátlan. / 1981 Christmas plate d: 23,5 cm
2357577
11250
391
Epiag Carlsbad porcelán tányér. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 24, 5 cm
2357580
11251
391
Carol Lawson Teatime surprise tányérok: 1982, 1983, 1984 1985 4 db porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2357583
11252
391
3400
Ringtons porcelán a tea története tál. Matricás, jelzett, hibátlan. / Story of tea plate: 25,5 cm 2357584
11253
391
Wedgwood Shakespeare - Globe színház porcelán tál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF