Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2357491
11254
391
3 db aranyozott porcelán tányér, díszdobozban. Kína, Peking, Toledo d: 14,5 cm
2357600
11255
391
Bavaria Schinding porcelán teás készlet. Hiányos. Matricás, jelzett, kopásokkal.
2357661
11256
391
Picasso grafikáival díszített Tognana porcelán bögrék. Egy nagy, 19 cm, 2 db kicsi, 10 cm, eredeti dobozukban / 2 small and 1 large Picasso cups in original boxes: 2364961
11257
391
Alföldi porcelán "Mátyás Pince" feliratú tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm
2365993
11258
391
2365982
11259
391
2365945
11260
391
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 2365922
11261
391
Scheidig Kunst 2 db német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, trombitáló figurán egy apró lepattanással a hangszeren; másik sérült, hiányos hangszerrel, m: 17,5 cm 2366079
11262
391
Antik porcelán amfora váza, matricás, jelzés nélkül, formaszámmal, kopásnyomokkal, alsó peremén apró sérüléssel, m: 28 cm
2363545
11263
391
Keletnémet libákat ölelő férfi pálinkás palack 6db pohárral, kézzel festett, jelzett, 23cm
2363630
11264
391
Ens csalogány porcelán madár, kézzel festett, jelzett, csőrén kopásokkal, 12cm 2361223
11265
391
Mandzsettagomb párban és nyakkendőtű. Eredeti dobozában. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF