Porzellan

Zahl der Lose: 196

Porcelán kacsa, jelzés nélkül, hibátlan, m: 8 cm
11229.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Virágmintás porcelán gyümölcsös tál, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 25 cm
11230.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett kínáló, matricás, sérült. m:11 cm, d:23 cm
11231.

Rufpreis:
6 000 HUF

Retro vonalas telefon, angol csatlakozóval, 18x21cm
11232.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Sitzendorf figurális gyertyatartó gazdag virág díszítéssel. XIX. sz. vége. Jelzett, kézzel festett, lepattanásokkal. 37 cm
11233.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Alba Júlia retró porcelán lány, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 23cm
11234.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hüttl Tivadar porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 43x27 cm
11235.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aug. Novotny - Alt-Rohlau porcelán tányér. Máz alatti kék festés, egy hajszálrepedéssel. d: 23 cm
11236.

Rufpreis:
3 000 HUF

Festett fa húsvéti tojás. Kinyitható, benne fém kegyérmek. 13,5 cm
11237.

Rufpreis:
1 800 HUF
10

Hüttl Tivadar virágmintás porcelán süteményes tál, jelzett, matricás, kis kopásnyomokkal, 47×16 cm
11238.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Kék mintás süteményes tál, jelzett, részben kézzel festett, kopásnyomokkal, 44×15,5 cm
11239.

Rufpreis:
2 000 HUF

Biszkvit porcelán baba, jelzés nélkül, kézzel festett, nyakánál gyári repedéssel, lepattanással, h: 38 cm
11240.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF