Porzellan

Zahl der Lose: 196

Herendi porcelán bonbonniere virág mintával. Kézzel festett, jelzett, apró kopással. 14x10,5 cm
11121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virágmintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 23×20 cm
11122.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi 'Utasellátó' feliratos porcelán csésze alj, kézzel festett, jelzett (tanuló), d: 11,5 cm
11123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fischer Ignác áttört, puttós, aranyozott, nagy méretű fajansz váza. Kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, hiánnyal. m:55 cm
11124.

Rufpreis:
1 000 HUF
64

Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett (Szapper V.), hibátlan  m:27  cm
11125.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay búzavirágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
11126.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Zsolnay pillangó mintás porcelán készlet. Hat személyes süteményes készlet, vázák (15,16 cm) fogpiszkáló tartó 5 cm, bonbonniere. 10x10 cm, Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11127.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Zsolnay pillangó mintás porcelán hamutál, és bonbonniere. Kézzel festett, jelzettek, hibátlanok 12x8 cm, 8x8 cm
11128.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Zsolnay virág mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, tisztításra szorul, m: 11,5 cm
11129.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
11130.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm
11131.

Rufpreis:
3 000 HUF
26

11132.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF