Porzellan Zahl der Lose: 196
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2366025
11085
391
Herendi Viktória mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 7 cm, m: 5 cm 2367182
11086
391
Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, több helyen javított, m: 18 cm, d: 18 cm 2363678
11087
391
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 3,5 cm 1252743
11088
391
34000
2355922
11089
391
Herendi Rotschild mintás asztali óra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12,5x14 cm 2365384
11090
391
Herendi Rotschild mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2356155
11091
391
Herendi Rotschild mintás, madaras dekor vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 2360227
11092
391
Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze d: 13,8 cm. Alátét: d: 18,2 cm 2360231
11093
391
Herendi Rothschild mintás lapostányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27,6 cm 2363387
11094
391
300000
2363366
11095
391
60000
Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
2363346
11096
391
60000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF