Porzellan

Zahl der Lose: 196

Herendi Viktória mintás tojás dobozka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 7 cm, m: 5 cm
11085.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán kaspó, kézzel festett, jelzett, több helyen javított, m: 18 cm, d: 18 cm
11086.

Rufpreis:
1 000 HUF
41

Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 3,5 cm
11087.

Rufpreis:
1 000 HUF

11088.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Herendi Rotschild mintás asztali óra. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12,5x14 cm
11089.

Rufpreis:
3 000 HUF
43

Herendi Rotschild mintás mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11090.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

Herendi Rotschild mintás, madaras dekor vázácska, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11091.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi Rothschild mintás leveses csésze alátéttel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Csésze d: 13,8 cm. Alátét: d: 18,2 cm
11092.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Herendi Rothschild mintás lapostányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 27,6 cm
11093.

Rufpreis:
5 000 HUF
20

11094.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
11095.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

11096.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF