Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

17545.

Rufpreis:
1 600 HUF

Soós Endre: Három mártíz. Bp., 1945, Offcina, 60+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt. A szerző által dedikált.
17546.

Rufpreis:
2 000 HUF

17547.

Rufpreis:
800 HUF

Biharvári A. Zs.: A szólista csillag. H.n., é.n., szerző kiadása. Készült 1000 példányban. Kiadói kartonált kötésben.
17548.

Rufpreis:
800 HUF

Szőnyi Gyula börtönben írt 1956-os forradalmi versei. H.n., é.n., Politikai Foglyok Országos Szövetsége. Kiadói papír kötésben.
17549.

Rufpreis:
800 HUF

17550.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17551.

Rufpreis:
1 000 HUF

Osvát Katalin (szerk.): Tetőtől talpig. H.n., 1969, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
17552.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sergio Failoni: Hazugságok a művészetben. Hn., én., Franklin Társulat. Kartonált papírkötésben, foltos borítóval, ex librissel.
17553.

Rufpreis:
1 200 HUF

17554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János összes munkái. 8. kötet. Aristophanés vígjátékai. Fordította Arany János. II. kötet. Bp., 1885, Ráth Mór. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, enyhén kopott gerinccel és borítóval..
17555.

Rufpreis:
800 HUF

17556.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF