Kovács István: Ördöglakat. Bp., 1982, Szépirodalmi. A szerző, Kovács István (1945-) Széchenyi- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által dedikált! Kiadói vászonkötés, kiadó kissé szakadt papír védőborítóval.
Szathmáry István : Kis könyvkötő. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, a gerinc kissé elvált a borítótól, a borító egyik sarkán gyűrődéssel.
1979 A játszma vége. A Szolnoki Szigligeti Színház Műhelye 1979-1980. Szerk.: Balogh Elemér. 2. Szolnok, 1979., Szolnoki Szigligeti Színház-Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
Himfy-Album. A pesti napló. 1900. évi karácsonyi ajándáka előfizetőiknek. Bp., 1900, Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban.Címkép kijár.
Nagy Bandó András: Vár rád Toscana. CD-melléklettel. Hn., 2011, Szamárfül Kiadó. Kartonált papírkötésben, kijáró lapokkal, de egyébként szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
Péterbencze Anikó: Életmód ÉsTradíció 6."Kecele,kacó,zsámboki matyó" A női viseletváltozása Zsámbokon(1900-1990)Budapest,1990,MTA Néprajzi Kutató csoport kiadása.Jó állapotban,papírkötéses.