Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Haraszti Miklós: A cenzúra esztétikája. Bp., 1986, ABC Független Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17485.

Rufpreis:
4 000 HUF

De Sgardelli Caesar: Párbaj Zsebkódexe különös tekintettel a lovagias ügyek elintézésénél figyelembe jövő katonai szabályokra. Bp., 1922. Hajnal. Kiadói, javított papírkötésben 99p.
17486.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vergilius Aeneise. Fordította: Baróti Szabó Dávid. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17487.

Rufpreis:
4 000 HUF

Homeros Odysseiája. Az eredeti versmértékben fordította és bevezetéssel ellátta Kemenes (Kempf) József. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
17488.

Rufpreis:
4 000 HUF

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,1946,Új Idők. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító gerince foltos, kissé hiányos.
17489.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 2 t.+143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
17490.

Rufpreis:
1 000 HUF

17491.

Rufpreis:
6 000 HUF

Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló. Hornyánszky Viktor színnyomataival illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés. Kopott, néhol szakadt állapotban.
17492.

Rufpreis:
4 000 HUF

17493.

Rufpreis:
1 800 HUF

Pilinszky János 10 db könyv róla és általa.
17494.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1955, Móra. Szecskó Péter rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
17495.

Rufpreis:
800 HUF

Fekete István: Hu. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Első kiadás! Kiadói műbőr kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17496.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF