Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Fekete István: Kele. Bp., 1961, Magvető. Kiadói félvászon kötésben, papír védőborítóval. Kopott szakadt védőborítóval, helyenként foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
17497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Lutra. Bp., 1965, Móra Ferenc. Kiadói félvászon kötésben, kiadói kopottas papír kötésben.
17498.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Derengő hajnal. Bp., 1989, Fortuna. Kiadói kartonált kötésben.
17499.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Bogáncs. Bp., 1978, Móra Ferenc. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17500.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1968, Móra Ferenc könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17501.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Hú. Bp., 1971, Móra Ferenc. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír kötésben, ajándékozási sorokkal.
17502.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Ballagó idő. Bp., 1974, Móra Ferenc. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kopottas papír kötésben.
17503.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Bp., 1973, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
17504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István 2 műve: Vuk. Balogh Péter illusztrációival. Bp.,2017,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.; Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés
17505.

Rufpreis:
1 400 HUF

Goldsmith, Oliver: A vékfildi lelkész. Elbeszélés angolból. I-II. köt. Az I. kötet negyedik kiadás. II. kötet harmadik kiadás. Vasárnapi Könyvtár. III./6-7. Bp., 1891-1878, Franklin, 111; 108+4 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, az egyik borítón és gerincen kis hiánnyal.+ Jósika Miklós: Elbeszélések. Vasárnapi Könyvtár. III./9. Bp.,1882, Franklin, 93 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17506.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

[Daniel Defoe]: Robinson Crusoe élete és kalandjai. I-III. kötet. Vasárnapi Könyvtár. III. évf. 2-4. Bp., 1893, Franklin, 301 p.Hatodik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, egy gerincen kis szakadással.
17507.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Regék. Vasárnapi Könyvtár. III. évf. 1. Bp., 1892, Franklin, 109+2 p. Ötödik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17508.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF