Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Benedek Marcell: Ady-Breviárium. I-II. köt. I. köt.: Ady élete, emberi arcképe, költői jelentősége, prózai írásai. II. Ady műve. Kommentárok. Bp.,[1924],Dante. Kiadói kopott papírkötés, az I. kötet kötése javított.
17533.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarország levéltárainak cím-és névjegyzéke. Összeáll.:Kaszás Marianne.  Bp, 1994, a Magyar Országos Levéltár kiadása. Papírkötésben, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
17534.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, koszos, foltos borítóval. Volt könyvtári példány.
17535.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár József- Julow Viktor: Kölcsey Ferenc Testamentoma. A Himnusz költőjének ismeretlen végrendelete. + az eredeti kézirat hasonmása. Kézirattár. Bp, 1983, Helikon- Európa. Papírkötésben, kissé foltos borítóval de egyébként jó állapotban. Megjelent 2700 példányban.
17536.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Tamási Áron Munkái. Bp.,1944, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Kopott, foltos borítóval, meglazult kötéssel.
17537.

Rufpreis:
1 200 HUF

17538.

Rufpreis:
800 HUF

17539.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Endre: Ujabb Költeményei. Bp., 1855, Számvald Gyula.félvászon-kötés, szakadozott állapotban.
17540.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szenes Béla: A kristóftéri Kolumbusz.én., Bp., Bíró Miklós kiadása. Feiks Jenő rajzaival illusztrált.Félvászon-kötés,kopottas állapotban.
17541.

Rufpreis:
2 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar falu. Budapest, 1937, Gondolat Kiadás. Illusztrált kiadói papír kötésben, kissé sérült és hiányos gerinccel és borítóval.
17542.

Rufpreis:
1 600 HUF

17543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Szerk.: Dr. Dézsi Lajos. Bp. 1906. Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T.) Magyar történeti életrajzok. Papírkötés, kicsit kopott borító
17544.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF