Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Gaal Mózes: Peru elfoglalása és az inkák pusztulása. Vasárnapi Könyvtár. IV./1. Bp., 1897, Franklin,112 p. Negyedik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17509.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaal Mózes: Berni Detre az amelungok hőse. Vasárnapi Könyvtár. IV./2. Bp., 1897, Franklin,127 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17510.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gaal Mózes: Csontos Szigfrid és a Nibelungok. Vasárnapi Könyvtár. IV./1. Bp., 1895, Franklin,128 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé kopott gerinccel.
17511.

Rufpreis:
2 000 HUF
31

Lisznyai Kálmán: Palóc dalok. Pest, 1852, Müller Gyula, VI+254 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadozott, hiányos borítóval, szétvált kötéssel.
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF

Richard Bach: A messiás kézikönyve. Emlékeztető a fejlett lélek számára. Bp., 2005, Édesvíz. Kiadói papírkötés.
17513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói egész(mű)bőr-kötésben.  Számozott (3000/2162.) példány.
17514.

Rufpreis:
1 200 HUF

Költők albuma. Jelenkori Magyar Költők Verseiből. Összeállította: Radó Antal. Bp., 1897, cs.és Kir. Udv. Könyvkereskedés kiadása. Félvászon-kötés, aranyozott lapszélekkel, kopottas állapotban.
17515.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly.  Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
17516.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Endre: Lukits Milos kalandjai. Bp., én., Genius. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, Gottermayer-kötés.
17517.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szathmári Mester Géza: A brahminok karöve. Bp., 1925., (Held-ny.) Kiadói papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal. 2479. számú számozott példány.
17518.

Rufpreis:
1 400 HUF
40

Gárdonyi Géza: Az én falum. Bp., 1942, Dante. Kiadói félvászon kötésben.
17519.

Rufpreis:
1 000 HUF

A százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről a  Színház- és Filmművészeti Főiskola Centenáriumára. Szerk.: Csillag Ilona. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17520.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF