Gaal Mózes: Peru elfoglalása és az inkák pusztulása. Vasárnapi Könyvtár. IV./1. Bp., 1897, Franklin,112 p. Negyedik kiadás. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Gaal Mózes: Csontos Szigfrid és a Nibelungok. Vasárnapi Könyvtár. IV./1. Bp., 1895, Franklin,128 p. Szövegközti és egészoldalas fametszetes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé kopott gerinccel.
Tompa Mihály összes költeményei, IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos kiadása. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, viseltes állapotban.
A százéves színésziskola. Írások és képek múltról és jelenről a Színház- és Filmművészeti Főiskola Centenáriumára. Szerk.: Csillag Ilona. Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.