Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2305639
17581
387
Rudolf Steiner: Az emberi fejlődés útjai. 1906-1921. között tartott előadások. Bp.,[1942] ,Genius,(Révai-ny.),103+5 p. Kiadói egészvászon-kötés, 2318615
17582
387
Kiss Dénes: Föltámadnék én is... Bp.,1995, Lyukasóra-Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2315405
17583
387
Domokos Mátyás: Adósságlevél. Esszék, tanulmányok Illyés Gyula. Bp., 2008., Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
2317778
17584
387
Dömötör Tekla: Naptári ünnepek. Népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai kiadó. Volt könyvtári példány, kiadói egészvászon kötésben, készült 1000 példányszámban.
2317675
17585
387
Heltai Gáspár: Száz fabula (első kiadás: Kolozsvár 1566). Újból kibocsátja Lengyel Dénes. Bp., 1943, Szent Hilárius Kiadás. Kiadói papírkötés, gerince kissé hiányos, kopottas állapotban. 2317704
17586
387
Gulácsy Irén: Ragyogó Kovács István. Bp., é.n., M. Kir. Honvédvezérkar főnöke 6. osztálya. Kiadói papír kötés, kopottas állapotban, benne szakadt lappal. 2320667
17587
387
Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. A szerző, Sugár András (1933-) magyar író, újságíró által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
2316970
17588
387
A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
2316795
17589
387
Füst Milán: Szellemek utcája. Bp.,1948],Dante. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félvászon-kötés.
2316780
17590
387
Bóka László: Vajda János. Magyar írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2282158
17591
387
Laczkó Géza: Szent Iván tüze. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
2224076
17592
387
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF