Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Rudolf Steiner: Az emberi fejlődés útjai. 1906-1921. között tartott előadások. Bp.,[1942] ,Genius,(Révai-ny.),103+5 p. Kiadói egészvászon-kötés,
17581.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Kiss Dénes: Föltámadnék én is... Bp.,1995, Lyukasóra-Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17582.

Rufpreis:
1 000 HUF

Domokos Mátyás: Adósságlevél. Esszék, tanulmányok Illyés Gyula. Bp., 2008., Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
17583.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dömötör Tekla: Naptári ünnepek. Népi színjátszás. Bp., 1964, Akadémiai kiadó. Volt könyvtári példány, kiadói egészvászon kötésben, készült 1000 példányszámban.
17584.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heltai Gáspár: Száz fabula (első kiadás: Kolozsvár 1566). Újból kibocsátja Lengyel Dénes. Bp., 1943, Szent Hilárius Kiadás. Kiadói papírkötés, gerince kissé hiányos, kopottas állapotban.
17585.

Rufpreis:
1 200 HUF
11

Gulácsy Irén: Ragyogó Kovács István. Bp., é.n., M. Kir. Honvédvezérkar főnöke 6. osztálya. Kiadói papír kötés, kopottas állapotban, benne szakadt lappal.
17586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sugár András: Nyílt titkaim. Debrecen, 1985, Alföldi Nyomda. A szerző, Sugár András (1933-) magyar író, újságíró által dedikált! Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
17587.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
17588.

Rufpreis:
1 600 HUF

17589.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bóka László: Vajda János. Magyar írók. Bp.,[1941],Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17590.

Rufpreis:
1 000 HUF

Laczkó Géza: Szent Iván tüze. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félbőr kötésben.
17591.

Rufpreis:
800 HUF

17592.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF