Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2315620
17605
387
Kaczvinszky József: Kelet világossága I. Bevezetés a Yogába. Nyíregyháza, 1994, Kötet kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2319888
17606
387
Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Csak első kötet. 2320656
17607
387
Hattinger Gábor (szerk.): Ég és föld között - Tisztelet Andy Warholnak (Versantológia). Bp., 1997, Etnikum. Bolyki Lajos, Fuhl Imre, Kormos Sándor stb. verseivel. Fekete-fehér grafikákkal illusztrált. Kiadói papírkötés
2319155
17608
387
2320669
17609
387
Reményik Sándor: Álomhalász. Húsz verse. Szilágyi N. Zuzsa válogatásában. Kolozsvár, 1998, Polis. Simon Györgyi illusztrációival. Kiadói papírkötés. 2320809
17610
387
2318963
17611
387
Bernard Shaw: Politikai ábécé. Fordította: Gombos László: Bp., 1947, Dante. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
2319742
17612
387
Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Haranghy Jenő illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban, lapjai néhol foltosak.
2319559
17613
387
Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival.Gyoma, 1882 + 128, Szerző kiadása. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Vadász Miklós rajzaival illusztrált. 2318868
17614
387
Szerk.: Tóth Dezső és Vargha Kálmán. Babits-Juhász-Kosztolányi levelezése. Budapest, 1959, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé megfakult állapotban. 2320164
17615
387
Sámándobok, szóljatok. Szibéria őslakosságának népköltészete. Fordította: Bede Anna. Bp., 1974 Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2315770
17616
387
Kemény György: Ha én egyszer kinyitom a számat... (Pletykakönyv.) hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF