Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Kaczvinszky József: Kelet világossága I. Bevezetés a Yogába. Nyíregyháza, 1994, Kötet kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17605.

Rufpreis:
2 000 HUF

Takáts Sándor: A régi Magyarország jókedve Bp., é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Csak első kötet.
17606.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hattinger Gábor (szerk.): Ég és föld között - Tisztelet Andy Warholnak (Versantológia). Bp., 1997, Etnikum. Bolyki Lajos, Fuhl Imre, Kormos Sándor stb. verseivel. Fekete-fehér grafikákkal illusztrált. Kiadói papírkötés
17607.

Rufpreis:
1 600 HUF

17608.

Rufpreis:
1 600 HUF

Reményik Sándor: Álomhalász. Húsz verse. Szilágyi N. Zuzsa válogatásában. Kolozsvár, 1998, Polis. Simon Györgyi illusztrációival. Kiadói papírkötés.
17609.

Rufpreis:
1 000 HUF

17610.

Rufpreis:
1 000 HUF

17611.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móricz Zsigmond: Vidéki hírek és más elbeszélések. Bp., 1917, Táltos Kiadása. Haranghy Jenő illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, kopott állapotban, lapjai néhol foltosak.
17612.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kner Izidor: Aforizmái. Vadász Miklós rajzaival.Gyoma, 1882 + 128, Szerző kiadása. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Vadász Miklós rajzaival illusztrált.
17613.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szerk.: Tóth Dezső és Vargha Kálmán. Babits-Juhász-Kosztolányi levelezése. Budapest, 1959, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé megfakult állapotban.
17614.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sámándobok, szóljatok. Szibéria őslakosságának népköltészete. Fordította: Bede Anna. Bp., 1974 Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
17615.

Rufpreis:
800 HUF

Kemény György: Ha én egyszer kinyitom a számat... (Pletykakönyv.) hn.,én., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17616.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF