Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
17629.

Rufpreis:
1 200 HUF

Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek Szeged, é.n., Szukits. Későbbi aranyozott gerincű és borítójú műbőr kötésben.
17630.

Rufpreis:
1 000 HUF

17631.

Rufpreis:
1 000 HUF

17632.

Rufpreis:
800 HUF

Szabad tér. A kiadó első tíz éve 1987-1997. Bp., 1998, Szabad Tér. Glatz Ferenc előszavával. Szerk.: Turányi Zsuzsa. Benne meghívóval a kiadó 10. évfordulójának alkalmából rendezett könyvbemutatóra és fogadásra, rajta Koltay Gábor aláírásával. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító.
17633.

Rufpreis:
1 200 HUF

Huber Kálmánné: A Minerva folyóirat története és repertóriuma. 1922-1944. Pécs, 1986, Baranya Meyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17634.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsigmond, 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17635.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kazinczy Ferenc: Bibliográfia. Miskolc, 1981, II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár és a Herman Ottó Múzeum. Papírkötés, jó állapotban.
17636.

Rufpreis:
800 HUF

Kassák Lajos: Hídépítők. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17637.

Rufpreis:
800 HUF

Megyer József: Róma. A Város, ahogy én láttam. Nápoly, 1971, Szerzői. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17638.

Rufpreis:
1 000 HUF

Teixeira de Pascoaes Pál. Fordította: Szentkúty Pál. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászon kötésben, ex librissel.
17639.

Rufpreis:
800 HUF

Hunyady József: Aranyhorda. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált.
17640.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF