Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2315444
17629
387
Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
2315611
17630
387
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek Szeged, é.n., Szukits. Későbbi aranyozott gerincű és borítójú műbőr kötésben. 2321049
17631
387
2321026
17632
387
2321262
17633
387
Szabad tér. A kiadó első tíz éve 1987-1997. Bp., 1998, Szabad Tér. Glatz Ferenc előszavával. Szerk.: Turányi Zsuzsa. Benne meghívóval a kiadó 10. évfordulójának alkalmából rendezett könyvbemutatóra és fogadásra, rajta Koltay Gábor aláírásával. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító. 2315756
17634
387
Huber Kálmánné: A Minerva folyóirat története és repertóriuma. 1922-1944. Pécs, 1986, Baranya Meyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. 2315894
17635
387
Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsigmond, 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 2317060
17636
387
Kazinczy Ferenc: Bibliográfia. Miskolc, 1981, II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár és a Herman Ottó Múzeum. Papírkötés, jó állapotban. 2150955
17637
387
Kassák Lajos: Hídépítők. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 2323167
17638
387
Megyer József: Róma. A Város, ahogy én láttam. Nápoly, 1971, Szerzői. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
2316270
17639
387
Teixeira de Pascoaes Pál. Fordította: Szentkúty Pál. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászon kötésben, ex librissel. 2302276
17640
387
Hunyady József: Aranyhorda. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF