Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Kincsestár a Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára sorozat 4 kötete (10, 37, 74-75. sz.): Weis István: A magyar falu.; Babits Mihály: Dante. (Aláhúzásokkal, a 78-79. oldalaknál szétvált kötéssel.); Révész Imre: A reformáció.; Szabó Vendel: A pápaság.; Bp.,1930-1932,Magyar Szemle Társaság. Kiadói papírkötésekben, szakadozott borítókkal. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzéseivel.
17641.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szigeti Lajos: Barbár téridő. Versek. 2004-2006. Kőnig Róbert illusztrációival. Bp.,2006, Orpheusz. Kiadói papírkötés. Megjelent 307 példányban. Dedikált.
17642.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár István: Végig az úton. Bp., é.n., Agroinform. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17643.

Rufpreis:
800 HUF

Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010, Szerzői, (Gyoma, Kner-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17644.

Rufpreis:
1 200 HUF

17645.

Rufpreis:
1 200 HUF

17646.

Rufpreis:
2 400 HUF

17647.

Rufpreis:
2 400 HUF

17648.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel; 3 db: Szarvas Zsuzsa:Tárgyak & Életmód. Életmód & Tradíció 1.Összefüggések a háztartások eszközkészletének alakulása és az életmódváltozás között. Alsópáhok-Felsőpáhok. Bp., 1988, Magyar Néprajzi Kutatócsoport.Papírkötés, jó állapotban.; Tanulmányok a Szlovéniai Magyarság köréből. Szerk:Gráfik Imre. Bp., 1994, Teleki László Alapítvány.Kihajtható táblázatokkal. Papírkötés, jó állapotban.; Árucsere és migráció. Tokajban 1985. október 28-29-én megrendezett tanácskozás anyaga. Miskolc, 1986, Herman Ottó Múzeum. Szerk: Szabadfalvi József, Viga Gyula.Papírkötés, jó állapotban.
17649.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István,  Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Haranghy Jenő rajzaival illusztrálva. .Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, kopott, karcos, sérült gerinccel és borítóval.
17650.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17651.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyv tétel, 2 db. A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1976, kn. Papírkötésben, kissé kopott, karcos borítóval, de egyébként jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven. + A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum Évkönyve. Bp, 1982, kn. Papírkötésben, jó állapotban. Magyar, francia, német, angol és orosz nyelven.
17652.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF