Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Láng Miklós: Legénylakás Caracasban. Kisregény. Bp., 2002, Uránusz. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
17569.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tímár Máté: És a tizenhetedik napon... Regény. Csohány Kálmán rajzaival. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel. A szerző által aláírt.
17570.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borisz Marian: Kolimai kövek. Ford.: Orosz Zoltán. Bp., 2014, Magyar-Moldáv Baráti Társaság-Éghajlat. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17571.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pásztor Ferenc: Véletlenül katona. Első könyv. Igaz történet - regényes formában. Bp., 1971, Belügyminisztérium Határőrség Politikai Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. A szerző által dedikált.
17572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bolgár György: Made in Hungary or made by Hungarians. Bp., 2009, Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molnár Ferenc: Disznótor a Lipótvárosban. [Bp.,1908, Gelléri és Székely-ny., 60 p.] Borító nélküli példány.
17574.

Rufpreis:
800 HUF

Zrínyi Miklós: Adriai tengernek syrenaia. Hasonmás kiadás. Bp., 1980, Akadémiai.  Benne utószó a hasonmás kiadáshoz.Kiadói dombornyomott egészműbőr-kötés, jó állapotban.
17575.

Rufpreis:
2 000 HUF

Egy kis madárka ül vala. Erdélyi szász népköltészet. Ford.: Kányádi Sándor. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
17576.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp.,é.n.,Franklin, 126 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17577.

Rufpreis:
1 200 HUF

17578.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török Imre: Kedves lovakról, furcsa emberekről. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóval, volt könyvtári példány.
17579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Váci Mihály: Százhuszat verő szív. 30 év. Bp.,1971.,Magvető-Szépirodalmi. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, iskolai ajándékozási sorokkal. Váci Mihályné által dedikált.
17580.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF