Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318067
17569
387
Láng Miklós: Legénylakás Caracasban. Kisregény. Bp., 2002, Uránusz. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány.
2318111
17570
387
Tímár Máté: És a tizenhetedik napon... Regény. Csohány Kálmán rajzaival. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel. A szerző által aláírt.
2318099
17571
387
Borisz Marian: Kolimai kövek. Ford.: Orosz Zoltán. Bp., 2014, Magyar-Moldáv Baráti Társaság-Éghajlat. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2318128
17572
387
Pásztor Ferenc: Véletlenül katona. Első könyv. Igaz történet - regényes formában. Bp., 1971, Belügyminisztérium Határőrség Politikai Csoportfőnökség. Kiadói papírkötés, kopott borítóval. A szerző által dedikált. 2318120
17573
387
Bolgár György: Made in Hungary or made by Hungarians. Bp., 2009, Kossuth. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. 2320257
17574
387
Molnár Ferenc: Disznótor a Lipótvárosban. [Bp.,1908, Gelléri és Székely-ny., 60 p.] Borító nélküli példány. 2319718
17575
387
Zrínyi Miklós: Adriai tengernek syrenaia. Hasonmás kiadás. Bp., 1980, Akadémiai. Benne utószó a hasonmás kiadáshoz.Kiadói dombornyomott egészműbőr-kötés, jó állapotban. 2319699
17576
387
900
Egy kis madárka ül vala. Erdélyi szász népköltészet. Ford.: Kányádi Sándor. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
2185674
17577
387
Molnár Ferenc: A gőzoszlop. Bp.,é.n.,Franklin, 126 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
2319931
17578
387
2317425
17579
387
Török Imre: Kedves lovakról, furcsa emberekről. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóval, volt könyvtári példány. 2162364
17580
387
Váci Mihály: Százhuszat verő szív. 30 év. Bp.,1971.,Magvető-Szépirodalmi. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, iskolai ajándékozási sorokkal. Váci Mihályné által dedikált.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF