Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Vegyes Gondolat Zsebkönyvek könyvtétel, 3 db. Katona Imre: A porcelán. Bp, 1984. Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban. + Horváth Árpád: Órák és órások. Bp, 1982, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban. + Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp., 1980, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17593.

Rufpreis:
1 600 HUF

Király Lajos: Mese a csoda-kútról. Bp., 1988, Versek. Kiadói papír kötésben, dedikált.
17594.

Rufpreis:
800 HUF

Varga László: Kérem a vádlott felmentését! Püski-New York, 1981, szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal
17595.

Rufpreis:
800 HUF

Fodor Imre: "Ami szép, szeretni!" : tanulmányok Kazinczy Ferencről. Sátoraljaújhely, 2016, Kazinczy Ferenc Társaság. Néhány fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés.
17596.

Rufpreis:
1 200 HUF

17597.

Rufpreis:
800 HUF

Budapesti Árú - És Értéktőzsde. Áruüzleti szokások. Bp., 1934, Révai. Félvászon kötésben.
17598.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadas Mihály: Szomszédok. 20 Beszélgetés az alkotókkal. A könyv fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Bp., 1989, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
17599.

Rufpreis:
2 400 HUF

Josef Kirschner: A manipuláció művészete. Bp., 1995, Bagolyvár. Kiadói papírkötésben.
17600.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
16

Dénes Gizella: Virrasztó asszony. Kanizsai Dorottya életének regénye. Budapest, 1943, Singer és Wolfner. A szerző, Dénes Gizella (1897-1975) által dedikált! Kiadói félvászon kötés, sérült, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, első néhány lap alja foltos.
17601.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zolnai Béla: Nyelv és stílus. Tanulmányok.. Bp., 1957, Gondolat. A szerző, Zolnai Béla (1890-1969) irodalomtörténész, nyelvesztéta, egyetemi tanár, az MTA tagja által dedikált és dátumozott! Kiadói félvászon kötésben, éleinél kissé kopott borítóval.
17602.

Rufpreis:
1 400 HUF

Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Első kiadás.  Kiadói félvászon kötés. Némileg megviselt állapotban, intézményi bélyegzővel.
17603.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ruffy Péter: Csavargások. Riportok. Bp., 1963, Szépirodalmi. Ruffy Péter (1914-1993) Pulitzer-emlékdíjas (1991) erdélyi magyar újságíró, író által dedikált 1963 karácsonyán! Kiadói vászonkötés, kiadói sérült és hiányos papírborítóval..
17604.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF