Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 270
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2280414
17617
387
Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
2301014
17618
387
Thomas,[Antoine-Léonard]: Descartes emlékezete. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1896, Franklin, 222+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány. 2280670
17619
387
2217084
17620
387
Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka. 2276899
17621
387
Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2280397
17622
387
Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.
2301492
17623
387
Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés.
2317660
17624
387
Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés.
2316789
17625
387
Gábor Andor: Petúr meg a dinnye és más 30 humor. Bp.,[1913],Dick. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
2315440
17626
387
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. kopott, de egyébként jó állapot.
2315462
17627
387
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
2315450
17628
387
Eszterhás István: Vérző karcolatok. I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF