Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
17617.

Rufpreis:
800 HUF

Thomas,[Antoine-Léonard]: Descartes emlékezete. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1896, Franklin, 222+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17618.

Rufpreis:
1 600 HUF

17619.

Rufpreis:
800 HUF

Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka.
17620.

Rufpreis:
2 000 HUF

Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17621.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.
17622.

Rufpreis:
800 HUF

Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés.
17623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés.
17624.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gábor Andor: Petúr meg a dinnye és más 30 humor. Bp.,[1913],Dick. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17625.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. kopott, de egyébként jó állapot.
17626.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17627.

Rufpreis:
1 200 HUF

Eszterhás István: Vérző karcolatok. I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, Szerzői kiadás.  Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17628.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF