Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 270

Klotz Miklós-Lerner Balázs: Kasserian inkera. Hn., 2001, Miroflex Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
17653.

Rufpreis:
1 000 HUF

17654.

Rufpreis:
1 400 HUF

Balassa József: A magyar nyelv könyve. A magyar nyelv multja és jelene. Helyes magyarság. Bp.,(1943), Dante. Kiadói papírkötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
17655.

Rufpreis:
1 200 HUF

Boros Imre: Nemzeti szemléletű olvasókönyv I-II. Bp., 2015, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban (zsugorfóliában).
17656.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Vicki Baum: Cahouchu. Regény. I-II. kötet. Keszthelyi Zoltán fordítása. Budapest, 1946, Hungária Könyvkiadó. Félvászon kötésben, meglazult kötéssel, ex librissel.
17657.

Rufpreis:
1 000 HUF

17658.

Rufpreis:
1 600 HUF

Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.
17659.

Rufpreis:
800 HUF

17660.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal. I-II. köt. Bp.,1986,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Fodor Andrásról és Fülep mesterről szóló cikkekkel.
17661.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőcs Géza: Ki cserélte el a népet? Színjáték 15 felvonásban (...). H.n., 1996, Erdélyi Híradó, 123+9 p. Próbakiadás 1-300. Borító és illusztráció: ifj. Feszt László. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel. Ritka!
17662.

Rufpreis:
1 800 HUF

1990 Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. Nemzetközi Corvinakiállítás kiállítási katalógusa. Szerk:: Földesi Ferenc Bp., 1990, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17663.

Rufpreis:
1 600 HUF

Döbrentei Kornél 4 műve, a szerző által dedikáltak. :   A Skorpió jegyében. Bp., 1972., Kozmosz. Kiadói papírkötés.;   Szökőév. Bp.,1978,Magvető. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Hangyaúton. Illényi Tamara rajzaival. Bp.,1983,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.;  Honvágy egy álom után. Válogatott és új versek. Vál. és az utószót írta: Tóth Bálint. Bp., 1992, Orpheusz. Kiadói papírkötés.;
17664.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF