Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsi... https://www.darabanth.com/de/387-Fernauktion/387.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Gruber-Janos-Morzsak-a-negyvenes-asztalrol-Kaposvar-1913-Gero-Zsigmond-224plus4-p-Kiadoi-e~II2315894
2315894
17635
387
Beschreibung: Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsigmond, 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: pelikán_kristóf