Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. Fóliázott, új állapotban.
15169.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csurák Zsuzsanna: Kazincbarcika története. Kazincbarcika, 2004, Barcikai Közélet. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, benne jegyzetlapokkal.
15170.

Rufpreis:
2 400 HUF

Angelica Ralphstone: A világ legegzotikusabb tájai, Bp, 2003, Könyvmíves Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
15171.

Rufpreis:
1 000 HUF

15172.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rachel Challice: The monograph pf Mondariz., Spain. London, cca 1900. Agnew. 58p. Haránt folio
15173.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gál Mózes: Az alföld gyógyfürdői és fürdői. Bp.,1981, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel.+ Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1982., Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel.
15174.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.+Zákonyi Ferenc: A Dunántúl gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1983, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15175.

Rufpreis:
800 HUF

15176.

Rufpreis:
1 000 HUF

15177.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest spa city. Bp., 1996, k.n. Kiadói kartonált kötésben. Jó állapotban.
15178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyarország Helységnévtára 1926. Szerk: Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1926, Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal.Félvászon-kötés, viseltes állapotban.
15179.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Tanulmányok Budapest múltjából XXIX. Budavári Királyi palota évszázadai. Szerk: F. Dózsa Katalin, Szvoboda Dománszky Gabriella. Bp., 2001, Budapesti Történeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állappotban.
15180.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF