Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.+Zákonyi Ferenc: A Dunántúl gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1983, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
Kiss György: A budapesti várospolitika 1873-1944. Előszót írta Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Magyarország Helységnévtára 1926. Szerk: Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1926, Magy. Kir. Központi Statisztikai Hivatal.Félvászon-kötés, viseltes állapotban.
Tanulmányok Budapest múltjából XXIX. Budavári Királyi palota évszázadai. Szerk: F. Dózsa Katalin, Szvoboda Dománszky Gabriella. Bp., 2001, Budapesti Történeti Múzeum. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állappotban.