Asszonyok és férfiak tüköre.Tanúvallomások a XVII. századbeli Marosvásárhelyről. Az anyagot összeállította, és gondozta, az előszót írta, a jegyzeteket és a szójegyzéket készítette: Vigh Károly. Magyar Hírmondó. Bp., 1980, Magvető. A rajzokat Cseh Gusztáv készítette. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Források Budapest múltjából I-II., IV. és V/A. kötet. I. kötet: Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. II. kötet: Források Budapest Történetéhez 1873-1919. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. V/5. kötet: Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai. 1971-1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, szép állapotban. Volt könyvtári példányok.
Az Isteni Megváltó Leányai Budapesti XI. Ker. Szent Margit Leánygimnáziumának És Nőnevelő Intézetének évkönyve 1942-1943. Közzétette: Szabó M. Erika. Bp., 1943, Isteni Megváltó Leányai Szerzetesrend. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.