Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Molly Moynahan: Kastélyok Európában Bp., én. Etűd Kiadó. Kiadói kartonálás papírborítóval
15193.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Asszonyok és férfiak tüköre.Tanúvallomások a XVII. századbeli Marosvásárhelyről. Az anyagot összeállította, és gondozta, az előszót írta, a jegyzeteket és a szójegyzéket készítette: Vigh Károly. Magyar Hírmondó.  Bp., 1980, Magvető. A rajzokat Cseh Gusztáv készítette. Kiadói kartonált papírkötés, foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15194.

Rufpreis:
800 HUF

Források Budapest múltjából I-II., IV. és V/A.  kötet. I. kötet: Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. II. kötet: Források Budapest Történetéhez 1873-1919. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950.  V/5. kötet: Források Budapest Történetéhez 1950-1954. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai. 1971-1985, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, szép állapotban. Volt könyvtári példányok.
15195.

Rufpreis:
3 000 HUF

Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15196.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weltstadt München Modestadt München. 1983., München, Olympia-Turm-Verlag.  Kartonkötésben, gazdag képanyaggal, német nyelven.
15197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gyermekjátékok. Hévízgyörk. Gyűjtötte :Hintalan László az összeállításban közreműködött:Lázár Katalin.Szentendre, 1980, papírkötés,kopottas állapotban.
15198.

Rufpreis:
3 000 HUF

Az Isteni Megváltó Leányai Budapesti XI. Ker. Szent Margit Leánygimnáziumának És Nőnevelő Intézetének évkönyve 1942-1943. Közzétette: Szabó M. Erika. Bp., 1943, Isteni Megváltó Leányai Szerzetesrend. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
15199.

Rufpreis:
1 000 HUF

15200.

Rufpreis:
800 HUF

A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15201.

Rufpreis:
1 200 HUF

15500.

Rufpreis:
800 HUF

Magyarország helységnévtára 1933. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933, Hornyánszky. Későbbi félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, javított kötéssel, de belül jó állapotban.
15501.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15503.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF