https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes útikönyv tétel, 6 db:   Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés.  Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés.  Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.  Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban.   1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.
1
15531.

Vegyes útikönyv tétel, 6 db: Vendel-Mohay Lajosné: Liszt-emlékek Szekszárdon. Múzeumi Füzetek. Szekszárd, 1986, Szekszárd Város Tanács-Béri Balogh Ádám Megyei Múzeum, (Szekszárdi Nyomda-ny.) Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Székelyföld. Válogatás. Pro Memoria. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés. Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Debrecen, 1990, Csokonai Kiadó. Kiadói papírkötés. Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban. Szabolcs-Szatmár. Panoráma Képeskönyvek. Bp.,1969, Szabolcs-Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt védőborítóban. 1987 Javaslat Szentendre város, és a városkörnyék középtávú idegenforgalmi fejlesztési koncepciójára, 2+30+4 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Téglás Tivadar dr. (szerk.): Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.
1
15534.

Téglás Tivadar dr. (szerk.): Pestszentlőrinc krónikája. Múltunkról a mának. Budapest, 1996, Pestszentlőrinc- Pestszentimre Önkormányzata Közművelődési és sport alapítványa. Kiadói papír kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.
1
15537.

Sándor Anna: Szibériai Anziksz. Arató András fotóival. Bp.,2010, Kossuth. Kiadói papírkötés. A fotós, Arató András (1945-) által dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1963,IBUSZ,(Debrecen, Szabadság Lapnyomda),143 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1050 példánban.
1
15538.

Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1963,IBUSZ,(Debrecen, Szabadság Lapnyomda),143 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1050 példánban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.
1
15543.

H. Szabó János: Pápa város jeles díszpolgárai a 19. században (Jókai füzetek 22.). Szerk.: dr. Hermann István. Pápa, 1998, Jókai Mór Város Könyvtár. Kiadói papírkötés védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.
1
15544.

Terézváros és munkásmozgalma. A Terézváros kétszáz éve. A Terézváros munkásmozgalma. Szerk.: Szinai Miklós, Pille György. Bp., 1970, MSZMP VI. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötésben, papírtokban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
15547.

Fredrik Böök: A gazdag és a szegény Svédország. Fordította: Halász Gyula. 18 képpel, 3 térképpel. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötés.
1
15548.

Dankó Imre: A Sajó-Hernád-melléki hajdútelepek. Sátoraljaújhely, 1991, Kazinczy Ferenc Társaság-Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.
1
15553.

Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1988, Helikon. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, térkép nélkül.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző,  	Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által  Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.
1
15555.

Balogh Jánosné Horváth Terézia: A pünkösdi király Csepregen és Jókainál. Csepreg, 2005, Farkas Sándor Egylet. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Balogh Jánosné Horváth Terézia (1941-) által Gráfik Imre (1944-) etnográfus, muzeológus részére dedikált. dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
15558.

Fehér Erzsébet: Tanítóképzőnk története. Sárospatak, 1857-1997. Bp., 1997, Eötvös József Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
1
15560.

Utcák, terek, emberek. Szerk.: Gáti Istvánné et alii. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse