Tanulmányok Budapest múltjából XII. Budapest Várostörténeti Monográfiái XIX. Főszerk: Pesta László. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
100 csodálatos város a világon. Felejthetetlen utazások öt földrészen. Fordította: Sz. Érdi Éva.. Bp.,2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Tájképek Magyarország területéről. Bp, 1950, a Honvéd Térképészeti Intézet kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. 13 p. Papírkötésben, kissé koszos borítóval.
Philip Wilkinson: Jangce. Antóni Csaba fordítása. Hn., 2006, Kossuth Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
Oláh Tamás: Kossuth Lajos és Zemplén vármegye. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár - Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I-II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1931-1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítókkal, az I. kötet gerince sérült.
John Freeman and Sue Sharpe: This Beautiful City London. London, 1992, Bison Group. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.