Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Tanulmányok Budapest múltjából XII. Budapest Várostörténeti Monográfiái XIX. Főszerk: Pesta László. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15181.

Rufpreis:
800 HUF

Máté György (szerk.) Budapest kapujában. A XI. kerület krónikája. Kecskemét,é.n., Petőfi. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
15182.

Rufpreis:
2 000 HUF

100 csodálatos város a világon. Felejthetetlen utazások öt földrészen. Fordította: Sz. Érdi Éva.. Bp.,2003, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15183.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest Enciklopédia. Bp., 1970, Corvina. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
15184.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tájképek Magyarország területéről. Bp, 1950, a Honvéd Térképészeti Intézet kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. 13 p. Papírkötésben, kissé koszos borítóval.
15185.

Rufpreis:
800 HUF

Philip Wilkinson: Jangce. Antóni Csaba fordítása. Hn., 2006, Kossuth Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oláh Tamás: Kossuth Lajos és Zemplén vármegye. Szerk.: Dobrossy István. Miskolc, 2002, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár - Bíbor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15187.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gábor István: A Vigadó története. Bp., 1978, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Tóth Endréné (szerk.): Budapest Enciklopédia. Második kiadás. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
15188.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest teljes utcanévlexikona. Szerk.: Ráday Mihály. Bp., 2003, Sprinter. Kiadói kartonált papírkötés.
15189.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hortobágyi Tibor-Lázár István: The Magic of Mountains. Northern Hungary. Bp., 1989, Corvina. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15190.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I-II.kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Bp., 1931-1932, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítókkal, az I. kötet gerince sérült.
15191.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

John Freeman and Sue Sharpe: This Beautiful City London. London, 1992, Bison Group. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15192.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF