Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Kéziratos térképek a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Szerk.: Román János. Összeáll.: Dienes István, Győri Lászlóné et alii. Borsodi Levéltári Füzetek. 2. Miskolc, 1971., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
15145.

Rufpreis:
2 000 HUF

15146.

Rufpreis:
2 000 HUF

Műemlékeink c. sorozat Budapest témájú 8 kötete: Jenei Ferenc: A tatai vár., Héjj Miklós: Visegrád.; Molnár József: Eger török műemlékei.; Dercsényi Dezső: A jáki templom.; Jenei Ferenc: Régi győri házak.; Román János: A Sárospataki Kollégium.; Zsindely Endre: A péceli Ráday-kastély.; Kádár Zoltán-Balla János: Savaria. Bp., 1955.-1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben.
15147.

Rufpreis:
1 600 HUF

15148.

Rufpreis:
1 000 HUF

1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert utmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1912., Magyar Földrajzi Intézet, 39+5 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, pár lapon firkával.
15149.

Rufpreis:
800 HUF

Bartha Miklód: Kazárföldön. Bp., 1939. Stádium. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
15150.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wien und umgebung. Grieben Reiseführer Band 8. Berlin, 1929, Grieben. 6 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik térkép javított, szakadt.
15151.

Rufpreis:
800 HUF

"Cserehát 90". Értékőrzés a Cserehát térségben. Szemelvények a Csereháti Településszövetség életéről és feladatairól.Adatok, kimutatások a térség mai állapotáról. Gagybátor, 1990, Cserháti Településszövetség. Megjelent 200 példányban. Fekete-fehér fotókkal illusztrált.Félműbőr-kötés,borítója helyenként foltos de egyébként jó állapotban.
15152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wien in Bildern. 100 Aufnahmen von Bruno Reiffenstein Hrsg. von Dagobert Frey. Wien, 1927., Dr. Hans Epstein. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
15153.

Rufpreis:
2 000 HUF

1967-1968 Az Egri Tanárképző Főiskola évkönyve, 1967-1968. Miskolc, 1968., Borsod m. Nyomdaipari Vállalat, 130 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban, a hátsó borítón tollas bejegyzéssel.
15154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szálláshelyek Magyarországon. Bp.,1968.,Globus-ny., 51+1 p. Kiadói papírkötés.
15155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante Könyvkiadó. Puhakötésű, sérült gerinc, elő- és hátlap, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15156.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF