Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 244

Répási Imre: Putnok hét évszázada. Debrecen, 1983,Putnok Nagyközség Közös Tanácsának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, kissé megfakult borítóval.
15132.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bodnár Tamás: Hernádszurdok története 1945-ig. Hernádszurdok, 1997, Hernádszurdok Község Képviselő-testületének kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15133.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Hőgye István: Egy hegyaljai sváb község. Hercegkút története. Hercegkút, 1998, Hercegkút Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15135.

Rufpreis:
2 000 HUF

15136.

Rufpreis:
2 400 HUF

Soós Imre- Kiszely Gyula- Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960). Miskolc, 1960, a Lenin Kohászati Művek igazgatóságának, Nagyüzemi Pártbizottságának, Szakszervezeti Bizottságának és a Kohászati Történeti Bizottságának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott, foltos állapotban. Megjelent 1500 példányban.
15137.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hajdú Imre-Nagy Pál: A történelem hídján. Hidasnémeti története. Hidasnémeti,[2000],Hidasnémeti Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15138.

Rufpreis:
2 400 HUF

Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Officina, 49+3 p.+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
15139.

Rufpreis:
2 000 HUF

15140.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

15141.

Rufpreis:
3 000 HUF

Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
15142.

Rufpreis:
3 000 HUF

15143.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mária Terézia-kori urbáriumok a Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Összeáll.: Román János, Tóth Endre. Borsodi Levéltári Füzetek. 5. Miskolc, 1977., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
15144.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF